Genius HS-G530

Genius HS-G530

1.399,00 ден.   Спореди

Genius HS-G530, GIANT HORNET gaming foldable full size headset, mic sand volume control, 50mm neodymium driver for excellent bass


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius HS-G530, GIANT HORNET gaming foldable full size headset, mic sand volume control, 50mm neodymium driver for excellent bass

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка