Genius Graphic tablet i608X

Genius Graphic tablet i608X

2.599,00 ден.   Спореди

Genius Graphic tablet i608X, 6"x8", tablet with mouse, 2560Lpi, 1024 levels, 100rps


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Graphic tablet i608X, 6"x8", tablet with mouse, 2560Lpi, 1024 levels, 100rps

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка