Genius Graphic tablet i608X, 6"x8", tablet with mouse, 2560Lpi, 1024 levels, 100rps

2.577,00 ден.   Спореди

Genius Graphic tablet i608X, 6"x8", tablet with mouse, 2560Lpi, 1024 levels, 100rps


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.577,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Graphic tablet i608X, 6"x8", tablet with mouse, 2560Lpi, 1024 levels, 100rps

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка