Genius Graphic tablet Easy pen M506, 5" x 6", Battery free pen, 4000lpi

3.790,00 ден.   Спореди

Genius Graphic tablet Easy pen M506, 5" x 6", Battery free pen, 4000lpi


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.790,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Graphic tablet Easy pen M506, 5" x 6", Battery free pen, 4000lpi

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка