Genius G SHOT DV800, HD 720P Camcorder, 8 Megapixels photo function, 2.4" TFT Display, 16X Digital zoom, Flash/LED, AAA batteries

4.590,00 ден.   Спореди

Genius G SHOT DV800, HD 720P Camcorder, 8 Megapixels photo function, 2.4" TFT Display, 16X Digital zoom, Flash/LED, AAA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius G SHOT DV800, HD 720P Camcorder, 8 Megapixels photo function, 2.4" TFT Display, 16X Digital zoom, Flash/LED, AAA batteries

Резолуција 8 MP
Оптички зум 16x X
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

FANTASTICEN E EDNOSTAVNO MI SE DOPAGA


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

ubav dobar prakticen i bi go kupila


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Ya learn sothneimg new everyday. It's true I guess!


         

Објавено


пред 9 години

од Ненајавен корисник

избројана множина од ден е дена, а не денови