Genius G-SHOT 1400, 14 Megapixels, 2.7" LCD display, 3x Optical zoom, 2x AA batteries

2.999,00 ден.   Спореди

Genius G-SHOT 1400, 14 Megapixels, 2.7" LCD display, 3x Optical zoom, 2x AA batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius G-SHOT 1400, 14 Megapixels, 2.7" LCD display, 3x Optical zoom, 2x AA batteries

Оптички зум 3x X
Резолуција 14 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка