Genius FaceCam 320x VGA resolution, manual focus, without microphone

709,00 ден.   Спореди

Genius FaceCam 320x VGA resolution, manual focus, without microphone


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 709,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius FaceCam 320x VGA resolution, manual focus, without microphone

Резолуција 0.3 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка