Genius Easypen I405X

Genius Easypen I405X

1.399,00 ден.   Спореди

Genius Easypen I405X, 4" x 5.5" working area, 1024 levels, 100rps, 2560lpi, 4:3 format, Pen clip design for easy storage


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Easypen I405X, 4" x 5.5" working area, 1024 levels, 100rps, 2560lpi, 4:3 format, Pen clip design for easy storage

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка