Genius DX-ECO mouse

Genius DX-ECO mouse

1.499,00 ден.   Спореди

Genius DX-ECO mouse, 2.4GHz wireless ,BlueEye, 7-button, For office , Battery free, Ergonomic


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius DX-ECO mouse, 2.4GHz wireless ,BlueEye, 7-button, For office , Battery free, Ergonomic

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка