Genius DX-150 Optical mouse 1200 dpi USB G5 Black

277,00 ден.   Спореди

Genius DX-150 Optical mouse 1200 dpi USB G5 Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 277,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 279,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius DX-150 Optical mouse 1200 dpi USB G5 Black

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка