General Electric X500 Black

General Electric X500 Black

6.499,00 ден.   Спореди

General Electric X500 Black, 16 Mpixels, 15x optical zoom, 27mm wide angle lens, VGA video, 2.7" display, Optical I.S., face and smile detection, Electronic viewfinder, AA batteries, SDHC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric X500 Black, 16 Mpixels, 15x optical zoom, 27mm wide angle lens, VGA video, 2.7" display, Optical I.S., face and smile detection, Electronic viewfinder, AA batteries, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка