General Electric PJ1 Silver, 14 Mpixels, 7x optical zoom, PROJECTOR integrated !!!, 28mm wide angle lens, HD video, HDMI, 3.0" display, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

11.197,00 ден.   Спореди

General Electric PJ1 Silver, 14 Mpixels, 7x optical zoom, PROJECTOR integrated !!!, 28mm wide angle lens, HD video, HDMI, 3.0" display, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 11.197,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric PJ1 Silver, 14 Mpixels, 7x optical zoom, PROJECTOR integrated !!!, 28mm wide angle lens, HD video, HDMI, 3.0" display, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

Оптички зум 7x X
Резолуција 14.1 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка