General Electric J1470S Red/4GB/BAG

General Electric J1470S Red/4GB/BAG

4.990,00 ден.   Спореди

General Electric J1470S Red/4GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, 14 Mpixels, 7x optical zoom, 32mm wide angle lens, HD Video, 3.0" display, E.I.S....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric J1470S Red/4GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, 14 Mpixels, 7x optical zoom, 32mm wide angle lens, HD Video, 3.0" display, E.I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка