General Electric J1470S Black

General Electric J1470S Black

4.490,00 ден.   Спореди

General Electric J1470S Black, 14 Mpixels, 7x optical zoom, 32mm wide angle lens, HD Video, 3.0" display, E.I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric J1470S Black, 14 Mpixels, 7x optical zoom, 32mm wide angle lens, HD Video, 3.0" display, E.I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка