General Electric J1456W Silver

General Electric J1456W Silver

4.399,00 ден.   Спореди

General Electric J1456W Silver, 14 Mpixels, 5x optical zoom, 28mm wide angle lens, HD Video, 2.7" display, E.I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric J1456W Silver, 14 Mpixels, 5x optical zoom, 28mm wide angle lens, HD Video, 2.7" display, E.I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка