General Electric J1456W Black/4GB/BAG

General Electric J1456W Black/4GB/BAG

3.699,00 ден.   Спореди

General Electric J1456W Black/4GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, 14 Mpixels, 5x optical zoom, 28mm wide angle lens, HD Video, 2.7" display, E.I....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric J1456W Black/4GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, 14 Mpixels, 5x optical zoom, 28mm wide angle lens, HD Video, 2.7" display, E.I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка