General Electric E1486TW Grey with TOUCHSCREEN, 14 Mpixels, 8x optical zoom, metal body, 28mm wide angle lens, HD Video, HDMI, 3.0" display, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

4.956,00 ден.   Спореди

General Electric E1486TW Grey with TOUCHSCREEN, 14 Mpixels, 8x optical zoom, metal body, 28mm wide angle lens, HD Video, HDMI, 3.0" display, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.956,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric E1486TW Grey with TOUCHSCREEN, 14 Mpixels, 8x optical zoom, metal body, 28mm wide angle lens, HD Video, HDMI, 3.0" display, Optical I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

Резолуција 14 MP
Оптички зум 8x X
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка