General Electric E1450W Silver/4GB/BAG

General Electric E1450W Silver/4GB/BAG

4.099,00 ден.   Спореди

General Electric E1450W Silver/4GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, Special ultra slim line Front alluminium, 14 Mpixels, 5x optical zoom, 28mm wi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.099,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric E1450W Silver/4GB/BAG, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 4GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/4GB, Special ultra slim line Front alluminium, 14 Mpixels, 5x optical zoom, 28mm wide angle lens, HD Video, 2.7" display, E.I.S., face and smile detection, Lithium-ion, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка