General Electric E1410SW Brown

General Electric E1410SW Brown

6.399,00 ден.   Спореди

General Electric E1410SW Brown, 14 Mpixels 15.1 effective Mpixels, Aptina A-Pix special CMOS sensor, 10x optical zoom, 28mm wide angle lens, Full HD Video, 3.0" display, metal body, Optical I.S., face...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric E1410SW Brown, 14 Mpixels 15.1 effective Mpixels, Aptina A-Pix special CMOS sensor, 10x optical zoom, 28mm wide angle lens, Full HD Video, 3.0" display, metal body, Optical I.S., face and smile detection, ISO 3200, Lithium-ion, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка