General Electric C1233 Black

General Electric C1233 Black

3.499,00 ден.   Спореди

General Electric C1233 Black, 12.1 Mpixels, 3x optical zoom, 2.4" display, VGA video, E.I.S., face and smile detection, AA batteries, SDHC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Electric C1233 Black, 12.1 Mpixels, 3x optical zoom, 2.4" display, VGA video, E.I.S., face and smile detection, AA batteries, SDHC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка