Gender Changer HDMI Female/Female Gold Conectors

240,00 ден.   Спореди

Features
-This gender changer helps to connect 2 male-male HDMI cables for extension.

Specifications
-HDMI 19pin female connector, 2 pcs
-Gold-plating for reliable electrical cont...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 240,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-This gender changer helps to connect 2 male-male HDMI cables for extension.

Specifications
-HDMI 19pin female connector, 2 pcs
-Gold-plating for reliable electrical contact

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка