GEMBIRD STR-MS01 USB MOTION SENSOR RACIN

GEMBIRD STR-MS01 USB MOTION SENSOR RACIN

799,00 ден.   Спореди

ГЕЈМПАД ВОЛАН ЗА КОМПЈУТЕР СЕНЗОР НА ДВИЖЕЊЕ / ВИБРАЦИЈА КОПЧЕ ЗА БРЗО КАЛИБРИРАЊЕ КОНЕКЦИЈА - USB 2.0 Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ГЕЈМПАД ВОЛАН ЗА КОМПЈУТЕР СЕНЗОР НА ДВИЖЕЊЕ / ВИБРАЦИЈА КОПЧЕ ЗА БРЗО КАЛИБРИРАЊЕ КОНЕКЦИЈА - USB 2.0 Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка