GEMBIRD SPK-BT-01 BLUETOOTH SPEAKER

GEMBIRD SPK-BT-01 BLUETOOTH SPEAKER

1.299,00 ден.   Спореди

ПОРТАБЛ СТЕРЕО ЗВУЧНИК ВГРАДЕН МИКРОФОН ПРИКЛУЧОК:BLUTOOTH ИЛИ КАБЕЛ ВКЛУЧУВАЊЕ:БАТЕРИИ ИЛИ USB ЈАЧИНА НА ЗВУК : 2 X 3 W RMS ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН:150-18000 HZ ДОЛЖИНА НА USB КАБЕЛ : 1M. Стандардна гаранц...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПОРТАБЛ СТЕРЕО ЗВУЧНИК ВГРАДЕН МИКРОФОН ПРИКЛУЧОК:BLUTOOTH ИЛИ КАБЕЛ ВКЛУЧУВАЊЕ:БАТЕРИИ ИЛИ USB ЈАЧИНА НА ЗВУК : 2 X 3 W RMS ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН:150-18000 HZ ДОЛЖИНА НА USB КАБЕЛ : 1M. Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка