GEMBIRD SPG5-U-5 SURGE PROTECTOR USB 1.5

699,00 ден.   Спореди

ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО 5 ПРИКЛУЧОКА И ЗАШТИТА
ДОЛЖИНА 1.5 М
ПОЛНЕЊЕ НА ПОВЕЌЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ,MP3 PLAYERS,ВКЛУЧУВАЈЌИ IPHONE I IPOD
САМОДИЈАГНОСТИКА
ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО 5 ПРИКЛУЧОКА И ЗАШТИТА
ДОЛЖИНА 1.5 М
ПОЛНЕЊЕ НА ПОВЕЌЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ,MP3 PLAYERS,ВКЛУЧУВАЈЌИ IPHONE I IPOD
САМОДИЈАГНОСТИКА
ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка