GEMBIRD SPG5-C-10 SURGE PROTECTOR 3M BLK

649,00 ден.   Спореди

ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ ЗА СТРУЈА ВГРАДЕНА ЗАШТИТА 5 ПРИКЛУЧОЦИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ:3М. Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 649,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ ЗА СТРУЈА ВГРАДЕНА ЗАШТИТА 5 ПРИКЛУЧОЦИ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ:3М. Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка