GEMBIRD MHS-EP-002 METAL EARPHONES W/MIC

GEMBIRD MHS-EP-002 METAL EARPHONES W/MIC

299,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 50-18000 HZ КОНЕКТОР : 3.5 MM ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 0.9 M Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 50-18000 HZ КОНЕКТОР : 3.5 MM ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 0.9 M Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка