Gembird MHS-903

17.990,00 ден.   Спореди

Impedance: 32 ohm Frequency response: 20 - 20000 Hz Sensitivity: 108 dB Microphone: omni directional, 9 x 7 mm, 30 - 16000 Hz, sensitivity -58dB±2dB Cord length: 1.5 m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Impedance: 32 ohm Frequency response: 20 - 20000 Hz Sensitivity: 108 dB Microphone: omni directional, 9 x 7 mm, 30 - 16000 Hz, sensitivity -58dB±2dB Cord length: 1.5 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка