GEMBIRD MHS-903 STEREO HEADSET

GEMBIRD MHS-903 STEREO HEADSET

399,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 - 20000 HZ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.5 M Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20 - 20000 HZ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.5 M Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка