GEMBIRD MHS-402 STEREO HEADPHONES WITH M

GEMBIRD MHS-402 STEREO HEADPHONES WITH M

529,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20-20000HZ (20-16000 HZ - МИКРОФОН) ОСЕТЛИВОСТ -54 DB ± 3DB ПРИКЛУЧОК - 3.5 MM PLUG X 2 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.8М. Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 529,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20-20000HZ (20-16000 HZ - МИКРОФОН) ОСЕТЛИВОСТ -54 DB ± 3DB ПРИКЛУЧОК - 3.5 MM PLUG X 2 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.8М. Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка