Gembird MHS-401

17.990,00 ден.   Спореди

Volume control Driver unit: 40mm Impedance: 32 Ohms ±10% Frequency response: 20-20000Hz Sensitivity: 105 dB ± 3 dB S.P.L at 1 kHz Max. input power: 100 mW Microphone: electret, omni-directional Freque...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Volume control Driver unit: 40mm Impedance: 32 Ohms ±10% Frequency response: 20-20000Hz Sensitivity: 105 dB ± 3 dB S.P.L at 1 kHz Max. input power: 100 mW Microphone: electret, omni-directional Frequency response: 20-16000 Hz Sensitivity: -54 dB ± 3dB Connectors: stereo 3.5 mm plug x 2 pcs Cord length: 1.8 m ± 0.2 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка