GEMBIRD MHS-123 STEREO HEADSET

GEMBIRD MHS-123 STEREO HEADSET

239,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20HZ-20KHZ/МИКРОФОН 30HZ-16KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 103DB/MИКРОФОН 58DB КОНЕКТОР - 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.8М. Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 239,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 20HZ-20KHZ/МИКРОФОН 30HZ-16KHZ ОСЕТЛИВОСТ - 103DB/MИКРОФОН 58DB КОНЕКТОР - 3.5 ММ. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ - 1.8М. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка