Gembird MHS-122

17.990,00 ден.   Спореди

Impedance: 32 Ohm Frequency response: 20 - 20000 Hz Sensitivity: 108 +/- 3 dB Max. input power: 150 mW Cord length: 2.2 m Omnidirectional microphone: Frequency response: 20 – 16000 Hz Impedance: > ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Impedance: 32 Ohm Frequency response: 20 - 20000 Hz Sensitivity: 108 +/- 3 dB Max. input power: 150 mW Cord length: 2.2 m Omnidirectional microphone: Frequency response: 20 – 16000 Hz Impedance: > 2.2 KOhm Sensitivity: -58 +/- 3 dB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка