Gembird MHS-110

17.990,00 ден.   Спореди

Interface: 3.5 mm audio jack Sensitivity (at 1 kHz): 100 +/-3 dB Impedance: 32 Ohm +/- 15% Speakers: 40 mm diameter Frequency response: 20 - 20000 Hz Input power: 15 mW nominally Microphone: condenser...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface: 3.5 mm audio jack Sensitivity (at 1 kHz): 100 +/-3 dB Impedance: 32 Ohm +/- 15% Speakers: 40 mm diameter Frequency response: 20 - 20000 Hz Input power: 15 mW nominally Microphone: condenser omni-directional; sensitivity: -55 ± 2 dB at 1 kHz Dimensions: 185 x 180 x 55 mm Net weight: 0.15 kg Cord length: 1.9 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка