Gembird MHS-002

17.990,00 ден.   Спореди

Speaker:40 mm Sensitivity: 105 dB S.P.L at 1 KHz Impedance: 32 O Frequency Response:20 Hz-20,000 Hz Rated Power: 15 mW Power Capability: 150 mW Plug Type: 3.5 mm Stereo


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speaker:40 mm Sensitivity: 105 dB S.P.L at 1 KHz Impedance: 32 O Frequency Response:20 Hz-20,000 Hz Rated Power: 15 mW Power Capability: 150 mW Plug Type: 3.5 mm Stereo

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка