GEMBIRD GVS-128 VGA MULTIPLIER

2.799,00 ден.   Спореди

VGA MULTIPLIER
1 ВЛЕЗ
8 ИЗЛЕЗИ
ГО ПРАЌА СИГНАЛОТ ДО 8 МОНИТОРИ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VGA MULTIPLIER
1 ВЛЕЗ
8 ИЗЛЕЗИ
ГО ПРАЌА СИГНАЛОТ ДО 8 МОНИТОРИ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка