GEMBIRD EG-AVR-1001 AC VOLTAGE REG.220V

1.999,00 ден.   Спореди

СТАБИЛИЗАТОР ЗА СТРУЈА
1000 W (GOOVA)
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СТАБИЛИЗАТОР ЗА СТРУЈА
1000 W (GOOVA)
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка