GEMBIRD CARDREADER FD2-SD-1 USB2.0

199,00 ден.   Спореди

ЧИТАЧ НА МЕМОРИСКИ КАРТИЧКИ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЧИТАЧ НА МЕМОРИСКИ КАРТИЧКИ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка