GEMBIRD BHP-KBP-R BLUETOOTH STEREO HEADS

1.499,00 ден.   Спореди

БЕЖИЧНИ СЛУШАЛКИ BLUETOOTH V.2.1 + EDR, CLASS 2 ВГРАДЕН МИКРОФОН РЕГУЛАТОР НА ЗВУК / ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 40 HZ - 18000 HZ ПРИЕМ ДО : 10М. БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ - 3...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЕЖИЧНИ СЛУШАЛКИ BLUETOOTH V.2.1 + EDR, CLASS 2 ВГРАДЕН МИКРОФОН РЕГУЛАТОР НА ЗВУК / ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН - 40 HZ - 18000 HZ ПРИЕМ ДО : 10М. БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ - 3 Ч. КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЈА - 500 H. STAND BY / 15 H. ACTIVE МИКРОФОН - 6 MM, -42 DB ОСЕТЛИВОСТ БОЈА - ЦРВЕНА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка