GEMBIRD BHP-003S BLUETOOTH STEREO HEADSE

GEMBIRD BHP-003S BLUETOOTH STEREO HEADSE

1.499,00 ден.   Спореди

СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН КОНЕКЦИЈА : BLUETOOTH V.2.1 + EDR, CLASS 2 ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 40 HZ - 18000 HZ МИКРОФОН : 6 MM, -42 DB SENSITIVITY БАТЕРИЈА : 350 MAH / LI-ION Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СЛУШАЛКИ СО МИКРОФОН КОНЕКЦИЈА : BLUETOOTH V.2.1 + EDR, CLASS 2 ФРЕКВЕНТЕН РАСПОН : 40 HZ - 18000 HZ МИКРОФОН : 6 MM, -42 DB SENSITIVITY БАТЕРИЈА : 350 MAH / LI-ION Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка