®GeForceFX 5500 AGP8X 256MB DDR+TV-IN&OUT+DVI

495,00 ден.   Спореди

®GeForceFX 5500 AGP8X 256MB DDR+TV-IN&OUT+DVI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 495,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®GeForceFX 5500 AGP8X 256MB DDR+TV-IN&OUT+DVI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка