GeForceFX 5200 AGP8X 64MB DDR+TV-Out+DVI (64bits)

396,00 ден.   Спореди

GeForceFX 5200 AGP8X 64MB DDR+TV-Out+DVI (64bits)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 396,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GeForceFX 5200 AGP8X 64MB DDR+TV-Out+DVI (64bits)

Слот за графичка картичка AGP
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Рам капацитет 0MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка