®GeForceFX 5200 AGP8X (250/400MHz) / 128MB DDR (128Bits) + DVI + TV out

495,00 ден.   Спореди

®GeForceFX 5200 AGP8X (250/400MHz) / 128MB DDR (128Bits) + DVI + TV out


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 495,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®GeForceFX 5200 AGP8X (250/400MHz) / 128MB DDR (128Bits) + DVI + TV out

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка