GeForce4 Ti4200 AGP 8x 64MB DDR+TV-Out

396,00 ден.   Спореди

GeForce4 Ti4200 AGP 8x 64MB DDR+TV-Out


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 396,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GeForce4 Ti4200 AGP 8x 64MB DDR+TV-Out

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка