GeForce GTX 1060, OC edition

GeForce GTX 1060, OC edition

14.810,00 ден.   Спореди

GigaByte GV-N1060WF2OC-3GD PCI-E 3.0 3GB, GeForce GTX 1060, OC edition, 192bit, WINDFORCE X2 Fan, 8008MHz, GDDR5, HDMIx1,Dual-Link DVI-D+DVI-Dx1, DPx1
Гаранција: 33 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 14.810,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GigaByte GV-N1060WF2OC-3GD PCI-E 3.0 3GB, GeForce GTX 1060, OC edition, 192bit, WINDFORCE X2 Fan, 8008MHz, GDDR5, HDMIx1,Dual-Link DVI-D+DVI-Dx1, DPx1
Гаранција: 33 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка