®GeForce 7600GST PCI Express (500/1400MHz) / 256MB DDR3 + DVI + HDTV + Dongle (Fan)

763,00 ден.   Спореди

®GeForce 7600GST PCI Express (500/1400MHz) / 256MB DDR3 + DVI + HDTV + Dongle (Fan)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 763,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®GeForce 7600GST PCI Express (500/1400MHz) / 256MB DDR3 + DVI + HDTV + Dongle (Fan)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка