GARMIN Nuvi 50 + Adria Route 4.0 Maps

5.999,00 ден.   Спореди

GARMIN Nuvi 50 + Adria route 4.0 maps, 5" Touch Display, Voice guidance, Where am I functionality, pedestrian giudance, MSN direct compatible, Lane assist with junction view, Trip computer records mil...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Nuvi 50 + Adria route 4.0 maps, 5" Touch Display, Voice guidance, Where am I functionality, pedestrian giudance, MSN direct compatible, Lane assist with junction view, Trip computer records mileage, max speed, total time and morespeed limit indicator, Configurable vehicle icons

Дијагонала 5'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка