Garmin GSC10 Сензор за брзина

Garmin GSC10 Сензор за брзина

4.543,00 ден.   Спореди

Направете го вашиот Forerunner 50, 305, 405 и вашиот FR60 вистински велосипедски компјутер или проширете ги функциите на вашиот Edge 305, 605, 705 или 800 преку френкфенцијата за чекор! Со безжичен и ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.543,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Направете го вашиот Forerunner 50, 305, 405 и вашиот FR60 вистински велосипедски компјутер или проширете ги функциите на вашиот Edge 305, 605, 705 или 800 преку френкфенцијата за чекор! Со безжичен и само-калибраторски GSC 10 сензор за фрекфенција на чекорот ја подобрувате вашата евалуација во тренингот. Исто така, GSC 10 може да ја пресмета вашата брзина дури и со привремено губење на GPS-сигналот во тунели или во затворени простории.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка