GARMIN Forerunner 210 HRM

GARMIN Forerunner 210 HRM

12.999,00 ден.   Спореди

GARMIN Forerunner 210 HRM, black wristwatch, black/red, GPS enabled, HotFix® satellite prediction, equipped with premium heart rate monitor with soft strap, IPX7 water resistant, shock resistant, meas...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Forerunner 210 HRM, black wristwatch, black/red, GPS enabled, HotFix® satellite prediction, equipped with premium heart rate monitor with soft strap, IPX7 water resistant, shock resistant, measure distance, speed/pace, calories, Interval training (set up exercise and rest intervals), History 1000 laps, auto lap, Garmin connect, rechargeable lithium-ion battery, 8 hours in training, 3 weeks in stand by

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка