GARMIN Forerunner 10

GARMIN Forerunner 10

6.999,00 ден.   Спореди

GARMIN Forerunner 10, black-red, GPS enabled wristwatch, 50m water resistant, shock resistant, measure distance, speed/pace and calories, History 7 activities, auto pause, auto lap, Garmin connect, li...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Forerunner 10, black-red, GPS enabled wristwatch, 50m water resistant, shock resistant, measure distance, speed/pace and calories, History 7 activities, auto pause, auto lap, Garmin connect, lithium-ion battery rechargeable, 5 hours in training, 5 weeks in stand by

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка