GARMIN Edge 200

7.999,00 ден.   Спореди

GARMIN Edge 200, Bike mount, GPS enabled, HotFix® satellite prediction, Tracks speed, location, time, distance and calories burned, Courses option (challenge your times on previous rides), Virtual par...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GARMIN Edge 200, Bike mount, GPS enabled, HotFix® satellite prediction, Tracks speed, location, time, distance and calories burned, Courses option (challenge your times on previous rides), Virtual partner, Auto pause, Auto Lap, Auto Scroll, History 1000laps, Time/Distance allert, water resistant IPX7, Lithium ion rechargeable battery, up to 14 hours battery life with active using

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка